TARCZA EGZEKUCYJNA

Zdobyte doświadczenie pozwoliło nam na przygotowanie pakietu rozwiązań prawnych umożliwiających skuteczną ochronę dłużnika w trakcie egzekucji komorniczej. 

 

Celem uruchomienia ochrony przed egzekucją jest jej wstrzymanie, opóźnienie, utrudnienie, obniżenie jej kosztów i uciążliwości – w ramach dostępnych środków prawnych. Należy mieć na uwadze, że działający w trakcie egzekucji wierzyciel, którego wnioski wykonuje komornik, ma szerokie pole działania, które można poważnie ograniczyć stosując dostępne instrumenty prawne. Wybór tych instrumentów oraz chwila ich użycia ma fundamentalne znaczenie dla skuteczności działań.  

 

Pomoc dla zadłużonych - Katowice, Śląsk

Prawie każda niekorzystna dla dłużnika czynność może być osłabiona w skutkach poprzez stosowne działania.

 

pomoc dla dłużników - Katowice, Śląsk
Profesjonalna pomoc w oddłużaniu

 

Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły nam na skuteczną ochronę wielu podmiotów w czasie naszego działania na rynku. Niezależnie od tego czy egzekucja dotyczy ruchomości, nieruchomości, rachunków bankowych czy wynagrodzenia, możemy wdrożyć działania ochronne zarówno całkowicie przejmując działania w imieniu dłużnika, jak również podejmując tylko niektóre aktywności. W trakcie indywidualnej rozmowy ustalamy warunki współpracy oraz ustalamy plan działania. Zachęcamy do współpracy mieszkańców Świętochłowic, Chorzowa i pobliskich, śląskich miast.

 

Naszym klientom powtarzamy niezmiennie – im wcześniej podejmie się działania tym lepiej.

 

Przykładowe programy działania:

  • program pełny – nasz Klient udziela pełnomocnictwa wskazanemu przez nas radcy prawnemu lub adwokatowi, który współpracując z nami podejmuje działania ochronne. Nasz Klient odciążony jest całkowicie od konieczności podejmowania jakichkolwiek działań obronnych, gdyż te są przejmowane w całości. Oczywiście Klient nie traci kontroli nad postępowaniem gdyż może uzyskiwać pełną informację na temat jego przebiegu jak i wpływać na jego kształt.
  • program doradczy – Klient sam podejmuje czynności obronne, ale są one konsultowane z nami. Przygotowujemy pisma, zażalenia, podajemy instrukcje ich wnoszenia do sądu. Taki sposób współpracy powoduje, że nasze relacje z Klientem są niewidoczne na zewnątrz, tak jakby objęty ochroną dłużnik działał samodzielnie.

 

Zapewniamy

money icon
Przejrzyste zasady
money icon
Dostosowane do warunków wynagrodzenie
representation icon
Bezpłatne zastępstwo prawne
money icon
Wsparcie i ochrona na każdym etapie egzekucji
money icon
Elastyczne formy współpracy
money icon
Indywidualne podejście, zamiast uniwersalnych procedur korporacyjnych
money icon
Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży

 

Zachęcamy do rozmowy w której przedstawimy szczegółowe rozwiązania oraz formy współpracy. Można też skontaktować się z nami poprzez poniższy formularz.

Nostron logo

Nostron

Adres korespondencyjny:

ul. Emanuela Imieli 14

41-605 Świętochłowice

 

telefon: +48 501 758 518

e-mail: biuro