Zakup wierzytelności - Katowice i okolice

Odzyskaj zamrożony kapitał - ekspresowo.

 

Wierzytelność to prawo majątkowe, z którego wynika uprawnienie wierzyciela do otrzymania świadczenia od dłużnika. Pod tą formalną definicją kryje się należność, którą dłużnik powinien uregulować za wykonane usługi lub sprzedany towar.

 

Na czym polega sprzedaż wierzytelności?

Jeśli Państwa kontrahent nie reguluje zobowiązania, możemy zaoferować zakup wierzytelności - co sprowadza się w pewnym sensie do zapłaty długu za niego. Państwo otrzymujecie zapłatę i pozbywacie się problemu z długiem, my zaś zajmujemy się odzyskiwaniem należności od dłużnika.

 

Cena za wierzytelność ustalana jest indywidualnie. Skup długu poprzedzony jest analizą, dlatego prosimy o kontakt i podanie bliższych informacji na temat dłużnika i wierzytelności.

 

zakup wierzytelności na Śląsku
Usługi z zakresu zakupu wierzytelności w firmie NOSTRON

 

Skup długów

Wierzytelności skupujemy na każdym etapie. Nieważne jaki okres upłynął od terminu płatności. Wierzytelność możemy kupić przed skierowaniem sprawy do sądu, albo po uzyskaniu nakazu zapłaty lub wyroku sądowego. Możemy ją także kupić gdy sprawa trafiła już do komornika. Jeżeli sprawa o wierzytelność nie została skierowana do sądu, sprzedaż wierzytelności uwalnia Waszą firmę od ryzyka przebiegu procesu sądowego, który może się wydłużyć z różnych powodów. Są to bez wątpienia zalety takiego rozwiązania problemu z płatnościami. Skupujemy wierzytelności wymagalne i niewymagalne, także pakiety wierzytelności lub tylko część wierzytelności.

 

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie z formularza.

 

money icon
Ekspresowa płatność
money icon
Proste zasady - prosta umowa
representation icon
Różnorodność wierzytelności

 

Sprzedaż wierzytelności to dobry sposób na odzyskanie należności za sprzedany towar lub wykonaną usługę. Problem z odzyskaniem pieniędzy zostaje przerzucony na naszą firmę, a Państwo możecie dalej prowadzić swój biznes.

Zakup wierzytelności na Śląsku

Zajmujemy się skupem długów na Śląsku. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, problem z dłużnikiem, który opóźnia spłatę należności, szybko odejdzie w niepamięć. Nasi specjaliści, kupując wierzytelność, spłacają jego dług, a Klient otrzymuje należne mu pieniądze. Od momentu zakupu długu wyłącznie w naszej gestii leży wyegzekwowanie zapłaty od osoby zadłużonej. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom ze Śląska.

 

Do skorzystania z naszych usług z zakresu zakupu wierzytelności, zachęcamy przede wszystkim mieszkańców Świętochłowic, Katowic i pobliskich miast Aglomeracji Śląskiej.

 

Nostron logo

Nostron

Adres korespondencyjny:

ul. Emanuela Imieli 14

41-605 Świętochłowice

 

telefon: +48 501 758 518

e-mail: biuro