Skuteczna windykacja

Pomagamy odzyskać Twoje pieniądze. Zaufaj doświadczeniu i kompetencjom.

 

Windykacja to proces odzyskiwania należności. Dzieli się na kilka etapów, a my zajmujemy się nimi kompleksowo. Od A do Z. Podejmujemy działania windykacyjne w każdym czasie. Jeśli nasz Klient zdecyduje się na skierowanie do nas sprawy, już wtedy gdy upłynie termin zapłaty, podejmujemy rozmowy z dłużnikiem, a jeśli te są bezskuteczne, kierujemy sprawę do sądu. Jeśli nasz klient ma już nakaz zapłaty lub wyrok sądowy, etap sądowy jest pomijany i zaczynamy działania ściśle windykacyjne np. z komornikiem. Jesteśmy elastyczni.

 

skuteczne odzyskiwanie długów na terenie Śląska
Skorzystaj z naszych usług - odzyskaj należne Ci pieniądze od dłużnika

 

Etapy windykacji długów

Prezentujemy poszczególne etapy procesu windykacyjnego: 

1.Zamówienie windykacji

Na tym etapie następuje weryfikacja dokumentów i dłużnika (wywiad  gospodarczy) oraz podpisanie umowy.

2.Etap polubowny

Staramy się skontaktować z dłużnikiem i ustalić sposób uregulowania zadłużenia.

3.Etap sądowy

Jeśli rozmowy z dłużnikiem okazały się bezowocne, przygotowujemy pozew i sprawę kierujemy do sądu.

4.Etap egzekucyjny (komorniczy)

Jeśli do tej pory zadłużenie nie zostało uregulowane, następuje właściwy etap windykacji, polegający na działaniach egzekucyjnych. Ustalamy źródła majątku dłużnika i prowadzimy czynności zmierzające do zaspokojenia należności. Współpracujemy ze skutecznymi komornikami, co pozwala na szybkie zakończenie sprawy.

 

Na każdym etapie sprawy zapewniamy bezpłatne zastępstwo prawne (radca prawny, adwokat).  Po otrzymaniu stosownego pełnomocnictwa, nasz radca prawny lub adwokat reprezentuje naszego klienta przed sądami i innymi organami.

 

Oto kilka naszych najważniejszych zasad:

money icon
Brak efektów - brak wynagrodzenia
money icon
Proste zasady - prosta umowa
representation icon
Bezpłatne zastępstwo prawne
money icon
Kompleksowa obsługa
money icon
Bezpłatne wsparcie prawne
money icon
Działamy w terenie

 

Windykacja wierzytelności - Katowice i okolice

Wielu z naszych Klientów popełnia poważny błąd utrudniający odzyskanie własnych pieniędzy – zbyt późno decyduje się na zlecenie profesjonalistom odzyskania należności. W skrajnych przypadkach dłuższa zwłoka uniemożliwia w ogóle odzyskanie należności. Dłużnicy zaprzestają płatności, co powoduje narastanie zadłużenia także wobec innych wierzycieli. W takiej sytuacji liczy się czas reakcji  – im szybciej tym większe szanse na powodzenie. Argument naszych Klientów – chęć uniknięcia pogorszenia relacji z kontrahentem często powoduje w konsekwencji utratę szans na odzyskanie należności. Nasz kontrahent może mieć przejściowe problemy z płatnościami, jednak wtedy zapraszamy do konsultacji  i wdrożenia procesu polubownego załatwienia sprawy. Liczy się podjęcie pierwszych kroków. Zawsze staramy się harmonijnie połączyć nasze działania z oczekiwaniami naszych Klientów

 

Nie jesteśmy dużą korporacją, nie działamy masowo  – każdą sprawą zajmujemy się dokładnie, poświęcając jej uwagę. Usługi windykacyjne świadczymy na terenie Świętochłowic, Chorzowa, Katowic i okolicznych miast Aglomeracji Śląskiej. Działamy w terenie ponieważ zza biurka nie wszystko da się załatwić.

 

Skorzystaj z naszych usług i zobacz jak różnimy się od innych.

Nostron logo

Nostron

Adres korespondencyjny:

ul. Emanuela Imieli 14

41-605 Świętochłowice

 

telefon: +48 501 758 518

e-mail: biuro